04 Mayıs 2013

Ttnet Müşterilerine İlgisizlik

Ben 2 yıldır ttnet sınırsız interneti kullanıyorum 28/04/2013 tarihinde 2 yıllık taahhüt bitti ve yeni taahhüt yapmak için selçuklu/konya da kipa hiper-marketindeki ttnet şubesine başvuru yapmak için gittim onlar tarafından hipernet geçiş yapacağız ve size bir sorun olunmayacak dendi bizde olumlu karşılayıp onayı verip imza attık.Ama bize 2 gün sonra ttnet tarafından aranıp sizin ona geçme imkanınız yoktur diye aradı ve bizde iptal ettirip normal devam etme kararı alıp o şekilde yönlendirdik.

Ama 02/05/2013 tarihinde gelip hiçbir sebep yokken telefon bağlantımızı kestiler ve şuan yaptıkları hatayı düzeltmek yerine umursamaz şekilde ilgileneceğiz bilgileri bekliyoruz diye cevap veriyorlar.

Muhammed 117 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 22 Ekim 2014

    aynı sonuçlarla tekrar tekrar karşılaşıyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön