TTNET Müşterileri Mağdur Ediyor.

Oktay Ç. |

1 Mayıs 2014'den bugüne TTNET ile tüm irtibat kanallarını denedim çözüme ulaşamadım. Çağrı merkezi,web sitesi,e-mail tümü sonuçsuz kaldı. Öyle anlıyorum ki TC Vatandaşı olarak ''İSP'' firması TTNET tarafınca mağdur edilmeniz bir sorun teşkil etmemekte olup, yaşadığınız mağduriyetiniz ile kalmaktasınız, 23 gündür yaşadığım gibi.

Arıza kaydı oluşturdukça 16 Mbps/seç ulaşamadığım gibi, DSL hızım 4096 Kbps/seç çekiliyor. TTNET bünyesinde müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir yetkili yok mu? Ne yazıktır ki TC'de TTNET müşteri memnuniyeti zihniyeti ile değil,müşteri yıldırma politikası uygulamaktadır. Nede olsa aboneler konuya vakıf olmadıkları için her şeye inanır. Bilişim sektörü hariç.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oktay Ç.
  26 Mayıs
  18:23

  HAKSIZ\'da OLSA TTNET Kendini Mutlaka HAKLI Çıkartacaktır Kimsenin Bundan Şüphesi Olmasın!...

 • Oktay Ç.
  26 Mayıs
  18:22

  Sözünü Etmiş Olduğunz Şu Gerekli Bilgilendirmeyi Sesi Yanıt Sisteminiz Üzerinden Değil'de Yazılı Olarak Tarafıma Ulaştırmanızı Talep Ediyorum! Beni Son Arayan Temsilciliniz,Yetkiliniz 1 Mayıs 2014 Tarihinden Günümüze Olan Tüm Ses Kayıtlarının Dinlendiğini Ve Tarafıma Herhangi Bir Eksik Bilgi Aktarılmadığı Yönünde Yanıt Vermiştir. Bu Arkadaşın Vermiş Olduğu Yanıt'a Istinaden Sizden Tüm Görüşme Kayıtları Içersinde Doğru Yönde Bilgilendirme Yaptığınızı,25 Gündür Savaşını Verdiğim Mağduriyetimin ''ASILSIZ'' Olduğunu YAZILI Olarak Tarafıma Tebliğ Ediniz O Zaman Kimin Doğru Kimin Yanlış Bilgi Aktartığını Belgelemiş Olursunuz,Ses Kayıtlarıyla Siz Istediğiniz Gibi Oynar,Dilediğiniz Kaydı Kaldırabilirsiniz Ancak Tüm Görüşmelerin Kaydı Elimde Bulunmaktadır Dakika,Saat,Gün,Tarih Olarak Dolayısıyla Savunmacı Yaklaşımlara Girmeyiniz! Terbiyesizliktir Bu!...

 • 26 Mayıs
  15:39

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Oktay Ç.
  25 Mayıs
  02:48

  Zaten 24 Gündür Ilgili Birimleriniz Tarafınca Kontroller Devam Ediyor, TTNET Abonesi Olarak Kaldığımız Sürece'de Devam Edecektir!...

 • 24 Mayıs
  12:44

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.