19 Mart 2013

Ttnet Müşteri Yetkilisi Konuşma Kayıtlarına Bakmıyor!

05.10.12 tarihinde ttnet müşteri hizmetlerini aradım ve internet açtırmaktan vazgeçtiğimi söyledim ve kayıt altına alındı bilgisi verildi. Sonra bu kayıt ortadan kayboldu. Açtırmadığım ve kullanmadığım internete fatura çıkardılar ve faturasını ödemek zorunda bırakıldım. Bu haksızlığın giderilmesini bekliyorum. 05.10.12 tarihindeki görüşme kayıtlarının dinlenip haklılığımın görüleceğini umuyorum aksi halde Allah'a havale ediyorum.

Fatih 32 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 22 Mart 2013

    türk telekom ofisine başvurmam gerektiği söyleniyor.ama sorunu çıkaran zaten türk telekom'um kendisi.sorunu çözmek yerine geçiştiriyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön