08 Nisan 2013

Ttnet Müşteri Temsilcisinin Yaptığı Yanlışın Müşteriye Mal Edilmesi!

31.01.2013 tarihinde ttnet müşteri temsilcisiyle tarife değişikliği için yaptığım görüşmede, bana istediğiniz kampanyaya geçebilirsiniz, herhangi bir tarifeye dahil olmadığım söylenildi. Bende kullanmış olduğum net6 paketinden, 3 ay ücretsiz sonra ki 9 ay 45 ve sonra ki 1 sene 63 tl olan net limitsiz paketine geçiş yaptım.

1 ay sonra 69 tl fatura geldi. Müşteri temsilcisiyle konuşmamda paketimin değiştirilmediği net6 paketinde olduğum söylendi, bende konuşmaların dinlenmesi için şikayette bulundum. 8.4.2013 tarihinde tekrar yaptığım görüşmede müşteri temsilcisinin hata yaptığının benim haziran ayına kadar taahhüde tabi olduğumun bu yüzden her hangi bir kampanyaya tabi olamayacağım söylenildi.

Kemal 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kemal 08 Nisan 2013

    700 karakter sınırlamasından dolayı şikayete burdan devam edeyim. ocak ayında görüştüğüm Müşteri temsilcisi işlemi gerçekleştirdiğini, istediğim pakete geçtiğimi söyledi ve konuşmayı bitirdik. Bugün görüştüğüm müşteri temsilcisi ise o gün işlemin sistem tarafından kabul edilmediğini, onlarında kampanyasız olarak sınırsıza geçirdiklerini söyledi. Bu nasıl bir mantıktır, nasıl bir başa buyruk hizmettir...15 mart ta ben şikayette bulundum, herhangi bir işlem yapılmadı. Ben neden bu faturaları ödemekle yükümlüyüm ? Bana söylenenler neler yapılan işlemler neler?

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön