12 Eylül 2013

TTNET Müşteri Temsilcisinin Yaptığı Saygısızlık!

İnternetimdeki kopma sorunları yüzünden TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Telefona çıkan bayan resmen telefonu yüzüme kapatır gibi başkasına yönlendirdi bu nedir?

Modemde sürekli DSL ışığı yanıp sönüyordu ama arada bir 5 dk net geliyor yine gidiyor. Kadın modemde sorun olduğunu söylüyordu bende 2. modemi taktım nası şanssa bu sefer net geldi. Bende modemi arkasından kapatıp açtım sonra bir daha net gelmedi. Kadın hat değerlerimin kötü olduğunu iddia ediyor ama ara yüzden bakıyorum max hız 22856kb/s Telefonu suratıma çarpar gibi başkasına yönlendirdi ve çok sinirlendim konuşamadım o görevliyle de. Sorun bendeyse görevli gönderin baksın çünkü bana göre sorun sizde. Yorumda yazacağım okuyun.

Kerim 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kerim 12 Eylül 2013

    Saçma karakter limiti yüzünden yarım kaldı aslında yazdıklarım tamamı budur... İnternetimdeki kopma sorunları yüzünden ttnet müşteri hizmetlerini aradım. Telefona çıkan bayan resmen telefonu yüzüme kapatır gibi başkasına yönlendirdi bu nedir ? Bi saat o bayana derdimi anlatmıştım anlamamışsa afedersiniz ama çalışmasın orda akşama kadar 10 tane müşteri hizmeti görevlisine derdimi anlatamam... Modemde sürekli DSL ışığı yanıp sönüyordu ama arada bir 5dk net geliyo yine gidiyor. Kadın modemimde sorun olduğunu söylüyordu bende 2. modemi taktım(daha önce denemiştim net yoktu) nası şanssa bu sefer net geldi. Bende modemi arkasından kapatıp açtım sonra bi daha net gelmedi. Kadın hat değerlerimin kötü olduğunu iddia ediyor ama ara yüzüden bakıyorum max hız 22856kb/s... Telefonu suratıma çarpar gibi başkasına yönlendirdi ve çok sinirlendim konuşamadım o görevliylede... Sorun bendeyse görevli gönderin baksın. Çünkü bana göre sorun sizde... İnternet kafasına göre gidip geliyor şuan yarım saattir var nası işse yine kopacak 2-3 saat gelmicek biliyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön