21 Ocak 2014

TTNET Müşteri Temsilcisinin Yaptığı Muamele

18 Ocak 2014 günü saat 10:45 sularında aranarak hat aktivasyonu yapılacağı söylenmiş olup evde birilerinin bulunması gerekiği söylendi. Ancak gelen giden olmadığı gibi bununla ilgili bilgi de verilmedi. Bunu sebebini öğrenmek için aradığımda (7 kez) her seferinde oyalanarak hatta saatlerce bekledim ve en son 17.30 sularında başlayan görüşmemde takım liderine eğer taahhüt edildiği gibi bugün açılmayacaksa hattım açılmasın dedim. Ancak 20 Ocak sabahı bir görevli gelerek hattın açıldığını söyledi.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve takım lideri T** Bey ile görüşmem sırasında bana bir şeyleri anlatmak için heceleme yöntemini kullanarak benim laftan anlamadığımı ima edip hakaret etti.

Bekir 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön