22 Mart 2013

Ttnet Müşteri Temsilcisinin Tavrı Hiç Hoş Değil!

''Eskişehir iki eylül Bayar iletişim''keyfine göre yada insanların dış görünüşüne göre ödeme alıyor sanırım, müşterinin olmasına rağmen hala aralarında dedikodu yapmayı sürdüren benim borç ödemek istediğimi belirtmemde işe hallederiz biraz bekleyin deyip konuşmaya devam eden ve benim adsl hizmet numaramı hatırlamadığımı söylediğimde ve daha önceki borçlarımı da hizmet aldığım telefon hat numarasından ödediğimi belirttiğimde işe çok kaba şekilde ödeyemezsiniz bu seferde bu şeklinde ödemeyin bir ilk olmuş olsun deyip bilgisayarın başından kalkıp giden bir personeliniz mevcut TTNET hizmet kalitesinden ödün veriyorsa bende artık TTNET kullanmıyorum..

Süleyman 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön