29 Ocak 2014

TTNET Müşteri Temsilcisinin Davranışı Hiç Hoş Değil!

28 .01.2014 tarihinde 16.27 saatte aradım E**** bey diye bir arkadaşa şikayetimi anlattım bana çözüm yerine iptal edin yok bana işimi öğretmeyin ve ayrıca suratıma kapattı. Siz bu mantıkta elemanlarla inanın çok müşteri kaybedersiniz.

2 internetim vardı birini s***geçtim ve öbürünü de geçireceğim ayrıca saatlerce telefonda bekleyip üzerine birde kovulmak hiç hoş değil, arkadaşın tepkisine bende tepkisiz kalmadım kusura bakmayın bende hakaret etmek zorunda kaldım. Umarım gerçekten bizi ciddiye alan biri olur da o konuşma kaydını dinler.

Bülent 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bülent30 Ocak 2014

    Aradılar çözüm felan saglamadılar.Tamamen zor durumda bıraktılar.asla ttnet almayın

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön