18 Aralık 2013

TTNET Müşteri Temsilcisi Yanlış Yönlendirdi!

Çağrı merkezi personelinin yaptığı bir hata ve yanlış yönlendirme sonucu ev telefonumun kapandı ve mağdur oldum. Sorunun çözümü için firmaya her bağlantı kurduğumda şikayet talebi alındığını ilettiler fakat bir dönüş alamadım.

Yaklaşık 10 adet şikayet kaydı oluşturulmuştur fakat dönüş olmaması ile beraber her ay fatura gelmeye devam etmiştir. Şu anda borcundan dolayı hizmetin durdurulduğu bilgisi almaktayım. Hiç bir şikayet kaydına dönüş yapılmamasının yanı sıra çağrı merkezi harici bir birime ulaşılamadığından dolayı sorun çözümlenememiştir.

Sertaç 44 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç 13 Ocak 2014

    İnceleme sonucu donus yapılacağı iletildi fakat hala bir çözüme ulaşamadım. Acil olarak çözüm bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön