29 Ocak 2014

TTNET Müşteri Temsilcisi Yanlış İşlem Yaptı!

Öncelikle hat sahibinin ismi H**** G****'dir. 24 ay sabit fiyat garantili internet paketim mevcut iken taahhüt bozulmasın diye interneti kullanmadığım için günlük internet paketi kullanmaya başladım. 28.01.2014 tarihinde saat 13:32'de müşteri hizmetlerini arayarak eski paketime geri dönmek istediğimi fakat bunu yaparken yeni bir taahhütname istemediğimi belirttim.

Bana paketin içeriğinin 24 ay 44 tl daha sonra 60 küsür tl olduğunu belirtti. Eski paketime geri dönmek istediğimi taahhüdümün 10.08.2014'te sona erdiğini ve yine bu tarihte sona ermesini istediğimi belirtmeme rağmen bana yeni bir taahhütname onaylatmıştır. Taahhüt başlangıç ve bitiş tarihlerini belirtmemiştir.

Sercan 71 Okunma

Cevaplar

 • Sercan 07 Şubat 2014

  Müşteri hizmetleri aracılığı ile doldurduğum şikayet formu sonuçlandı. Haklılığım tespit edildi. Fakat mağduriyetim giderilmedi. Halen yanlışlıkla yapılan işlemden önce kullandığım hazırnet paketine geçiş yapamadım ve yanlış işlem iptal edilince yine istemediğim bir NET6 paketine atıldım. Bulunduğum ilçenin genel müdürlüğü ise 1 marta kadar pakette herhangi bir değişiklik yapılamayacağını söyledi. Ayrıca 10.08.2014 tarihinde sona erecek olan taahhütümünde yüksek ihtimalle bozulduğunu ve bu konudaki mağduriyetimi ise faturada görebileceğimi belirtti. Hatalar silsilesi ve belirsizlik devam etmekte siz yanlış işlem yaparken sistem her şeye izin veriyor yanlış işlemi düzeltirken sistem izin vermiyor. Sisteminizi biraz olsun müşterilerinizi düşünerek kurun.

 • Sercan 30 Ocak 2014

  3 gün geçmesine rağmen hala sonuç alamadım. Mağduriyetimin bu denli uzatılmasından hoşnut değilim.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön