23 Ocak 2014

TTNET Müşteri Temsilcisi Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Yılbaşının gelmesiyle 1 senelik taahhütüm dolduğundan dolayı tarafınızca arandım ve TTNET tam isabet paketine geçmem ve 1 senelik taahhüt vermemle ilk ay 15 tl sonraki aylar normal faturamı ödeyeceğim yönde müşteri hizmetlerinizce bilgilendirildim.

Sonrasında şimdi müşteri hizmetlerini aramama rağmen böyle bir şeyin olmadığını söylemektesiniz .Resmen müşteri bağlamak için yanıltıyorsunuz. Ses kayıtlarının incelenmesini ve bu davranışınızdan dolayı taahhüdümün ceza ödemeden iptal edilmesini istiyorum.

Kamil 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön