02 Eylül 2014

TTNET Müşteri Temsilcisi Telefon Aktaramıyor.

Müşteri temsilcisine açtığımız şikayetler takip edilmiyor. 30 gün çözülmeyen şikayetlerimiz oluyor. Tekrar aradığımda şikayeti çözmesi gereken kişiye aktarmamı istediğimde, aktaramadığını söylüyor. Böylece süreç çıkmaza giriyor.

Çözüm olarak ya müşteri temsilcileri belli sürede çözülmeyen ya da askıda duran şikayetleri sorgulamalı ya da şikayeti çözen kişiye telefonu aktarmalı. Aksi taktirde çözülmeyen şikayetler için üst üste şikayet güncelleniyor ve şikayet sonuçlanmıyor.

Çağrı İ. 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Çağrı İ.05 Eylül 2014

    TTNET aboneliğimi iptal ettireğim.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön