22 Kasım 2013

TTNET Müşteri Temsilcisi Kaba Davrandı!

17. 47 saat itibariyle çağrı merkezinizi aradım. 1 yıllık taahhütlü pakete geçmek istediğimi aktardım, ancak arkadaşlarınız yapamayacağını aktardı. İlk görüştüğüm kişi adı damla takım yetkilisi Arzu. İki kişide aynı bilgiyi aktardı. O zaman not almaları gerektiğini ve buna dair geri dönüş yapmaları gerektiğini aktardım.

Ancak anlatabiliyomuyum diye kabalık derecesinde konuşulursa bu ne sizin kurumsallığınıza ne de çalışanlarınızın karakterine yakışır. Müşteri temsilcinizle ilgili acil geri dönüşünüzü rica etmekteyim! İşlerine gelince gayet iyi arayan insanlar şimdi talep alamıyorlarmış. Milyonlarca abonesi olan kurumsal firma nasıl olurda böyle bir durum olabilir!

Anil 40 Okunma

Cevaplar

  • Anil29 Ocak 2014

    Gereklı gorusmeler ve kontroller hala bugune kadar mı devam edıyor copy paste yapıp mı cevap verebılecek karakter anlayısınız?

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön