14 Şubat 2014

TTNET Müşteri Temsilcisi Çok Kaba.

Bugün yani 13.02.2014 saat 16 42 de sabit ev telefonumu arayan Kayseri de görev yapan kişi bana karşı sesini yükselterek konuşmuştur. Hiç kimse kimseye bağıramaz özellikle bir firmayı temsil eden kişi müşterisine bağıramaz.

Bu saatten sonra 06.03.2014 tarihinde taahhüdümün dolduğu vakit bu nedenle TTNET müşterisi olmaktan vazgeçeceğimi biliniz. Sizin müşteri temsilciniz veye teknik servis ekibiniz bana karşı bağıramaz bana karşı değil hiç bir müşterinize bağıramaz. Bu konuda da gerekli işlemleri başlatacağım.

Ahmet 43 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 17 Şubat 2014

    Verdiğiniz hizmet kalitesi verdiğiniz müşteri memnuniyet ve verdiğiniz internetin kalitesi ortada internetimi kapattıracağım

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön