13 Ocak 2015

TTNET Müşteri Temsilcisi Aboneliğimi Sonlandırmıyor!

2 yıl taahhütlü TTNET abonesi iken 2 yıl dolmadan abone iptal işlemlerimi Temmuz 2014 tarihinde başlattım. TTNET müşteri temsilcisi arayarak; neden aboneliğimi sonlandırmak istediğini sordu. Taşındığım apartmanda diğer servis sağlayıcısının alt yapısı olması nedeniyle diğer servis sağlayıcısına geçtiğimi beyan ettim.

TTNET müşteri temsilcisi alt yapı nedeni ile kaynaklanan durumlarda taahhüdün cezalarının ödenmesine gerek kalmadığını teknik inceleme yaptıracağını söyledi. Bunun için aboneliğimin dondurmam gerektiğini söyledi. Müşteri temsilcisinin bu isteğini kabul ettim. 6 ay gibi bir zaman geçti halen teknik ekibi bekliyorum. TTNET lütfen aboneliğimi sonlandır!

Ayhan 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön