27 Mart 2013

Ttnet Müşteri Temsilcilerinin Hatasını Bana Ödetiyorlar!

Bundan 4 ay önce Ttnet çağrı merkezinden internet başvurusu yaptım müşteri hizmetleri ile 6 gb kotalı ilk 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli kampanyaya dahil oldum. 10 ay boyunca 19,90 TL ödeyeceğim dendi. 3. ay faturam normal 16 TL civarı geldi 4. ay ise 45 TL geldi. Araştırdığımda ise bana limitsiz paket üyesiniz diyorlar. Hayır ben bu paketi istememiştim diyorum ve paket değişikliği istediğimde ise 340 TL ceza bedelin yansıyacağını söylüyorlar.

Anlatıyorum ben kayıt olurken kotalı istedim limitsiz istemedim diye belirttiğim halde ise yapacak bir şeylerinin olmadığını söylüyorlar. İnsan böyle zorun durumda bırakıyorlar. Müşteri temsilcilerinin hatasını 340 TL ile bana yansıtıyorlar.

İbrahim 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön