25 Kasım 2013

TTNET Müşteri Temsilcileri Yanlış Bilgi Veriyor!

1 Ekim 2013 tarihinde arayan TTNET müşteri temsilcisi üyesi olduğum Net Limitsiz paketine ilave 6 TL ücretle Plus üye olabileceğimi ve hiçbir taahhüde gerek olmadığını söyleyerek net limitsizden paketten Plus üyeliğime geçişimi sağladı fakat gelen fatura 69 yerine 87 TL oldu.

Müşteri hizmetlerini aradığımda indirim süresinin bittiğini bu yüzden faturanın yüksek geldiğini söylediler. Ses kaydını istediğimde ise bunu yapamayacaklarını söylediler!

Mustafa 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön