14 Haziran 2014

TTNET Müşteri Temsilcileri İlgilenmiyor.

TTNET'in müşteri temsilcilerine yeteri kadar bilgi sağlamamasından şikayetçiyim. Santral elemanları müşteri temsilcilerinden daha bilgilidir ve belirli konularda müşterilerin çağrı merkezinden Telekom müdürlüklerine yönlendirilmesi gerekir.

Yada müşteri profil ekranına saha ekiplerince bilinen bilgilerin santral tarafından girilmesi gibi bir işlem ile müşteri temsilcileri bu konuda daha geniş bilgiye sahip olup müşteriyi daha rahat bilgilendirebilir.

TTNET'in bu konuda bir atılım yapması ya da müşteri temsilcilerinin müşteriyi doğru yönlendirmesi gerekmektedir. Çözemediğiniz sorunlarda lütfen müşteriyi doğru yönlendiriniz.

Özge 305 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Özge'nin Teşekkür Mesajı14 Haziran 2014

    İlginiz için teşekkürler. Firmanızın daha da iyileştirilmesi dileği ile.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön