17 Ekim 2014

TTNET Müşteri Problemlerini Çözemiyor ve İlgisiz.

15.10.2014 tarihinde meydana gelen internet hattındaki arızanın giderilmesi ve bu sebeple kullanamamakta olduğum internet, tivibu, sabit telefon hizmetleri için müşteri hizmetlerinize defalarca telefon açmama, ekiplerinizin 7/24 çalıştığını belirtmenize rağmen aradan geçen iki gün zarfında problem giderilememiş ve tarafıma geri dönüş yapılmamıştır. Şirketinizden ivedilikle problemin giderilmesini hizmet alamadığım sürenin TTNET faturasından düşülmesini ve tarafıma acilen bilgi verilmesini talep ederim.

Yasin Ç. 5.052 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi18 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön