22 Eylül 2014

TTNET Müşteri Nedir?

Bir firma düşünün, kendi abonesi yapmak için sizi zırt pırt arar ve en sonunda üyesi yapar. Ama bir ay geçer, geçişinizi sağlamaz. Şikayet üstüne şikayet oluşturursunuz, şikayetleri size bilgi vermeden kapatır, aramaz ve de sormaz.

Son olarak geçişini yapar, ama bu sefer size bahsettiği hızı veremez. Mesela benim üyeliğim 8-16 mbit arası, ama aldığım hız ise 6 mbit. Arıyorum, diyorum ki üyeliğim 8-16 arası neden?

Cevap: Eee, efendim altyapınız elvermediğinden dolayı 6mbit hıza endekslisiniz.
Sormazlar mı adama sen benim alt yapımı bilmiyor musun diye? Şikayet oluşturdum, halen dönüş yok. Tabi taahhütlüyüz ya..

Melih 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön