TTNET Müşteri Memnuniyeti ve Satış Sonrası İlgisizlik!

Serkan E. |

İnternet hattım kendi adıma, yılladır kullanıyorum fakat müşteri hizmetlerini arıyorum hızınızın ne kadar olduğunu söyleyemem diyor size, daha sonra iptal ettirmek istiyorum Tivibu paketimi benden evrak istiyor ya sen aboneliğimi yaparken istemedin diyorum sen şimdi neden istiyorsun dedim konuyu kapatıyor, internetim olmama rağmen bağlanamıyorum arıza kaydı açtırdım bugün "B.." hanım diye biri aradı kopma oluyor diyor bağlantısında diyorum ki hanım efendi ben öyle bir arıza kaydı oluşturmadım bayan dinlemiyor bile beni sürekli cevap verme arayışında. Güya gelmişler arızamı çözmüşler B... hanıma soruyorum ne yapmışlar çözmüşler bilmiyorum diyor böyle şey mi olur. Her şey satış değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  13:53

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Eylül
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.