28 Ağustos 2013

TTNET Müşteri Kazanmak İçin Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

İnternete başvuru yapmadan önce sordum; başvurudan sonra internetiniz 2-3 günde açılır dendi. Bugün TTNET'ten yetkili personeliniz geldi sonra başvuru yaptığım yere gittim modeminiz başka yerde dedi.

Söylediği yere gittim modemi aldım oradaki çalışanınıza sordum; modemi taktığınızda internetiniz hemen gelecek dendi. İnternetin gelmemesi üzerine müşteri hizmetleri yetkilisini aradım ve en geç 7 gün içerisinde gelir dedi.

Yani müşteri kazanmak için masallar söylendi. Tüm bu yanlış bilgilendirilmenin, yanıltmanın ve etik olmayan şekilde verilmiş bu boş vaatlerin telafi edilmesi adına tarafıma özür dilenmesini ve saatler içinde internetimin açılmasını talep ediyorum.

Mustafa 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön