10 Mayıs 2013

Ttnet Müşteri İlişkileri!

Konuya direk girmek istiyorum ben bundan 15 ay önce aradılar bana % ... indirim kazandınız dediler yalnız sözleşmeli olduğunu beyan edilmedi bunla ilgili yaklaşık 2 aydır telefon görüşmesi yapıyorum ama dönüş olmuyor ilgilenilmediğimi düşünmeye başladım şikayetimin onaylanmasını rica ederim.

Ayhan 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ayhan12 Mayıs 2013

    her taraftan aynı bildiriler veriliyor ama hiç arayan soran olmuyor günlerce bekliyorum şikayetimin cevabı gelmeden ödeme yapmıyacam

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön