09 Eylül 2013

TTNET Müşteri Hizmetlerinin Yanlış Bilgilendirmesi!

Statik IP ile fiber hattının nakil işlemleri başlatılmadan önce ve sonra, statik IP'nin değişmeyeceği 3 kez teyit edilmiştir. Ancak bu sabah internet hattımız açıldığında statik IP'mizin değiştiği fark edilmiştir. Müşteri Hizmetleriyle görüşmede hala IP'nin değişmediği belirtilmekte hatta kabalığa varan konuşmalar yapılmaktadır (ses kayıtları incelendiğinde bu durum kanıtlanacaktır).

Israrlarımız sonucu kayıt açılmış ancak bu konuyu nereden takip edeceğimizi sorduğumuzda bağlı olduğumuz Türk Telekom Müdürlüğünü aramamız gerektiğini, telefon numaralarını bilinmeyen numaralardan alabileceğimiz bilgisi iletilmiştir. Dışarıya yayın yapan bir firma olarak bu durumdan büyük zarar görmekteyiz.

Elif 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Elif 09 Eylül 2013

    Maalesef henüz hiç bir gelişme olmadığı gibi bizimle irtibata da geçilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön