26 Mart 2013

Ttnet Müşteri Hizmetlerinin Kaba Tavrı!

25.03.2013 tarihinde saat 17.52 de Ttnet müşteri hizmetleri tarafından adil kullanım kotasının artırılması konusunda arandım. Adil kullanım kotasının artırılması konusunda olumsuz cevap verdim fakat müşteri hizmetleri çok kaba bir tavırla beni tersleyerek konuşmama izin vermeden sesini yükselterek terslendim ve telefon yüzüme kapatıldı. Eğer sizin müşteri memnuniyetiniz buysa en kısa sürede aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Mükremin 32 Okunma

Cevaplar

  • Mükremin04 Nisan 2013

    benle bir hafta önce görüşüldü ama herhangi bir bilgilendirme yapılmadı sadece şikayetimin devam edip etmediği soruldu ve hayla cevap bekliyorum bu olayla ilgili ttnet ten

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön