21 Mayıs 2013

Ttnet Müşteri Hizmetlerinin Aramasından Bıktım!

Nası olmuşsa babamın adına kayıtlı olan ev numaramızın bilgilerinde benim telefonumu yazmışlar, ben o evde yaşamıyorum bile ama ttnet sürekli beni arıyorlar, babam aradı, bu hat benim, numaram da bu, kızımı aramayın dedi, beni her arayışlarında benim alakam olmadığını aranmak istemediğimi söylediğim halde hala rahatsız ediliyorum Ttnet tarafından. Gerçekten bıktım, bu şekilde aranmaya devam edilirsem yasal yollara başvuracağım artık.

Gtugce 48 Okunma

Cevaplar

  • Gtugce28 Haziran 2013

    Hala aramaya devam ediyorlar, gerçekten bıktım !

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön