19 Şubat 2013

Ttnet Müşteri Hizmetlerini Şiddetle Kınıyorum!

Türk telekom ve ttnet abonelik iptali için 18. 12. 2012 tarihinde bir Türk Telekom bayisine gitmiştim. Aboneliğimi iptal ettirmek istediğimi söyledim. Son fatura tutarlarını ödedim. Aboneliğimin iptal olmuş olacağı düşüncesiyle bankadaki otomatik talimatımı henüz iptal etmemiştim.

Ocak ayı faturamı ödemem konusunda cep telefonuma mesaj gelince Ttnet müşteri ilişkilerini aradım. Problem kaydı girdiler. Sonuç bildirilmeyince ard arda 2 problem kaydı daha ilettim. 'Beni arayıp konuyu bayi ile çözmem gerektiğini telefonda bana ilettiklerini' belirttiler. Fakat ben aranmadım ve aboneliğim hala aktif. Bayi ve müşteri hizmetlerini şiddetle kınıyorum. Bayiye bugün yine gideceğim ve şikayet edeceğim.

Ayşe 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön