24 Kasım 2014

TTNET Müşteri Hizmetlerini Aradığım İçin Kampanyadan Yararlanamıyorum!

Kampanya sürem dolmak üzere iken müşteri hizmetleri beni birkaç kez aradı. Müsait olmadığım için açamadım. Sonra niye arandığımı öğrenmek için ben müşteri hizmetlerini aradım. Bana süremin dolmak üzere olduğu ve yeni kampanya olduğunu söylediler. Taahhüdü yeniledik. 2 saat sonra tekrar aradılar. Benim üye olduğum aynı kampanyada 1 ay ücretsiz kullanım olduğunu söylediler. Halbuki diğer arkadaş bundan bahsetmedi. Bunu talep ettim. Bana verilen cevap ise tam bir saçmalıktı.

Eğer ben aramamış olsaydım 1 ay ücretsiz kullanım tanımlanacakmış. Ben aradığım için tanımlanmıyormuş. Böyle bir saçmalığı ne duydum ne gördüm.

Soner 230 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön