10 Ekim 2014

TTNET Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

TTNET müşteri hizmetlerine aralıksız 1 saattir ulaşmaya çalışıyorum. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanan bir seçenek yok. Santral sürekli oradan oraya atıyor sizi. En sonunda TTNET müşterisi olmak istiyorum seçeneğinden hemen ulaştırdılar.

Konuştuğum kişiye müşteri hizmetlerine sadece bu seçenekten ulaşabildim üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum deyince beni yine santrale aktardı yani kimseyle görüşemedim. Daha sonraki aramalarımda ise hat beni sürekli attı. Ben de bir kaç konudaki tüm şikayetlerimi buradan yazacağım.

Gülay 115 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön