27 Ocak 2014

TTNET Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum.

10.01.2014 tarihinde yeni taşındığım adresime nakil talebinde bulunmama ve defalarca Türk Telekom'a bizzat gidip başvurmama rağmen nakil isteğim gerçekleşmedi. Özellikle 444 03 75 müşteri hizmetlerini pek çok kere aradım ancak telesekreterden kurtulup merkeze ulaşamadım. Cep telefonuma "Çalışmalar devam etmektedir." mesajını aldım.

Oysa benim istediğim bir yetkiliyle doğrudan nakil istediğimin hangi teknik gerekçelerle gerçekleşmediğini sormaktı. Müşteriyi telefonla arayıp nakil işleminin gerçekleşmeme gerekçesini anlatmak çok mu zor? Paketim de ki ev telefonu bağlandı. İnternet de bağlandı. Ancak Tivibu için hiç bilgilendirilmedim. Tivibu için 16 gün geçti. 16 ay mı beklemeliyim?

Ramazan 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön