TTNET Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum.

Tufan Y. |

İnternet hattımı kapattırmak üzere bugün saat 15:00 civarında Balıkesir/Edremit/Akçay da ki TTNET yetkili bayisinde gittim. Fakat bana sistemde sıkıntı olduğunu ve şuan işlem gerçekleştiremediklerini belirttiler. Bunun üzerine ayın 30'u olduğunu ve yeni aya geçileceği için yeni fatura ile karşılaşmak istemediğimi belirttim. Bayi yetkilisi bana müşteri hizmetlerini arayarak süreci başlatabilirsiniz dedi. Ben de öyle yaptım aradım isteğimi dile getirip gerekli işlemlerin yapılmasını talep ettim. Beni hat iptali bölümüne bağlayacaklarını söylediler fakat o telefon çaldı çaldı müzikler dinlendi ezberlendi hala telefonu açan yok. Bu işlem 4 kez kendini tekrarladı. İşleri yokuşa sürüyorlar!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  14:28

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 01 Ekim
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.