02 Temmuz 2014

TTNET Müşteri Hizmetlerine Bağlanamadım.

24 saat halka açık bir müşteri hizmetlerine en ihtiyacım olduğu zamanda ( öğlen 2-3 arası ) 1 saat boyunca sürekli deniyorum ama hiçbir müşteri yetkilisi cevap vermiyor. 1 saat müzik dinledim diyebilirim. Ben hayatımda bu kadar saçma bir sistem görmedim. Hiçbir açıklama yok. Çok yoğun şu an müşteri hizmetleri cevap veremiyor dese tamam diyeceğim ama o da yok. Tek bir tanesi değil bütün hizmetlerindeki müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştım, 1 saat boyunca yanlış anlaşılmasın. 1 saat boyunca bir tek insanla konuşamadım. Giden konuşma ücretine yanıyorum. O kadar sinir olmam da cabası. Utanıyorum sizin verdiğiniz hizmetten TTNET.

Ömer 162 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön