02 Temmuz 2015

TTNET Müşteri Hizmetlerinden Yardım Alamıyorum!

Anne kızlık soyadım abonelik işlemleri sırasında alınmadığı için TTNET müşteri hizmetlerinden yardım alamıyorum. İnternet hizmeti veren bir kuruluş bilgileri internetten güncelleme yaptıramadığı gibi TTNET aboneliği yapan bir birime gidip bilgi güncellememi istiyor. Yaklaşık bir ay önce anne kızlık soyadımı falan sormadan bir ay taahhüt işlemimi yapıyorlar telefonla arayarak fakat bizimm işimiz düşünce işlerine gldiği gibi hizmet veriyorlar. TTNET'in verdiği hizmetten kesinlikle memnun değilim

Nefise 427 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön