07 Nisan 2015

TTNET Müşteri Hizmetlerindeki Personelin Kabalığı!

Bugün 06.04.2015 tarihinde, saat 12:00 ile 13:15 arasında tam saati hatırlamıyorum, müşteri hizmetlerini aradığımda cinsiyeti erkek olan müşteri hizmetleri yetkilisi, benimle sert bir dille konuştu ve ayrıca sorunumu çözmeden telefonu birden bire yüzüme kapattı.

Böyle insanların TTNET gibi saygın bir kurumda ne işi var? Lütfen gereken cezayı almasını sağlayın, gerekirse telefon görüşme kayıtlarımız dinlensin telefonu yüzüme kapatan kişiyi kurumunuzda barındırmayın. Adı da G***' mıydı neydi, öyle bir şeydi onu da tam hatırlamıyorum, cep telefonumdan kendi numaramdan aradım, aradığım saatlere bakarsanız görürsünüz. Lütfen gereken ceza-i işlemi uygulayın.

Anıl 125 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön