25 Ocak 2014

TTNET Müşteri Hizmetleri Yanlış Yönlendirdi!

21.01.2014'den 25.01.2014 tarihine kadar altyapının iyileştirme çalışması yapıldı. Sürecin öncesinde ve çalışma sürerken TTNET tarafından herhangi bir bilgilendirme yapılmaması, konuyla ilgili müşteri hizmetlerinden; "bağlı bulunduğunuz Türk Telekom Müdürlüğünü arayınız" cevabını almak yetersiliktir.

Demek oluyor ki, altyapı sahibi istediği zaman hattı keser bizde belirsizliklerle dolu bir süreç yaşarız. TTNET, bana kesinti boyunca yaşadığım mağduriyetle alakalı ne gibi bir çözüm sunacak? Bu gibi bir sorunda cevabı kendim bulacaksam, müşteri hizmetleri ne işe yarayacak? Muhatabın hala sesiz kalması, bu derece vurdum duymaz ve gamsız olması sinir bozucu!

Efe 43 Okunma

Cevaplar

  • Efe27 Ocak 2014

    Sadece yazdıklarımı ve söylediklerimi çözüm olmaksızın dinlediler. Çözüm yok!

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön