28 Ağustos 2013

TTNET Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Yaklaşık iki ay önce İnternet hattımı kapattırmak için dilekçe verdim. Ardından TTNET müşteri hizmetlerinden arandım ve ev telefonu ile sınırsız interneti 50 TL karşılığında birlikte kullanabileceğim bir teklif aldım. Kabul ettim ve telefon hattımda bir taahüt olabileceğini söyledim kontrol edildi ve bir taahhüt yok, cezai işlemle karşılaşmazsınız denildi.

Şaka gibi bu ay telefon faturam 64 TL internet faturam 62 TL geldi. Türk Telekom'a bir kez TTNET'e iki kez durumun incelenmesi ile ilgili talep iletişim müşteri hizmetleri yetkilileri aracılığıyla fakat günler geçmesine rağmen ne faturalar iptal oldu ne arayıp soran var. Yarın tüketici mahkemesine gidip dilekçe vereceğim bıktırdılar artık.

Halil 45 Okunma

Cevaplar

  • Halil30 Ağustos 2013

    Bundan sonra bedava hizmet sunsa dahi asla ve asla ttnet müşterisi olmayacağım. henüz burada yazdığı bigi mail adresimede gelmiş bir bilgilendirme yok

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön