TTNET Müşteri Hizmetleri Ve Bayinin İlgisizliği, Bilgisizliği!

Ayşe Hande A. |

12 Mart'ta aldığım internet aboneliğimi 9 gündür kullanamıyorum. Sürekli beklemem en kısa sürede arızanın çözümleneceği söyleniyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum arızanın ne olduğunu görüntüleyemiyoruz ama çözülecek diyor. Birkaç kere arıza kaydı güncellemesi yapıldı kimse oralı olmuyor modemimin DSL ve internet ışıkları yanmıyor bayiye gidiyorum son derece trajik konuşmaları duyuyorum. Yetkili bey efendi diyor ki ben bile 17 günde bağlantı sağlayabildim sanki son derece normal birşeymiş olağanmış gibi söylenmesi tuhaf. Fatura ödeme tarihi geldiğinde benden kullanmadığım günlerin parası da alınacak bunlar göz önünde bulundurularak gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  14:35

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Ayşe Hande A.
  23 Mart
  20:44

  Sürekli en kısa sürede deniliyor ancak bir dönüş yok TTNET bu kadar mi yavaş çalışıyor

 • 21 Mart
  13:18

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.