22 Eylül 2015

TTNET Müşteri Hizmetleri Tarafından Yanlış Yönlendirme.

Yaklaşık 2-3 ay önce TTNET aboneliğimi sonlandırmak için TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Oradaki arkadaş bana modemi teslim etmem gerektiğini ve ayrıca yaklaşık olarak 30-35 TL bir cayma bedeli karşılığında fatura ödemem gerektiğini söyledi. Ancak bu konuşmadan 1,5-2 ay sonra bana 150,28 bir cayma bedeli karşılığı fatura yansıtıldı. Ben bu faturaya itiraz ettim, ses kayıtlarının dinlenmesini rica ettim. Gelen cevap oldukça saçma bir cevaptı. Benimle müşteri hizmetleri arasında yapılan görüşmelerde böyle bir tutardan bahsedilmediğini söylediler. İkinci kez itiraz ederek tekrar ses kayıtlarının dinlenmesini söyledim. Sonuç aynı. Ben tüketici olarak yalancı konumuna düştüm.

Zafer 45 Okunma

Cevaplar

  • Zafer29 Eylül 2015

    Daha önce aracılığınızla iletmiş olduğum şikayetime TT netten gelen cevap; 'Değerli müşterimiz İncelenen faturanızda hata tespit edilmemiştir. ' Ben faturadaki tutara değil TTNET müşteri hizmetlerinin beni, hattımı kapatırken erken kapatma cezası olarak yaklaşık 30-35 TL bir tutar ceza ödemem gerektiğini söyleyerek ve buna beni inandırarak hattımı kapatmış olmama itiraz ediyorum. Bu yanlış yönlendirmeden dolayı ben hattımı kapattım. Bana erken kapatma cezası olarak 150.28 TL ödeyeceğim söylenseydi 2-3 ay daha hattımı kullanmaya devam eder daha sonra kapatırdım. Ben bu yanlış yönlendirmenin cezasını çekmem. Gerekli bütün hukuki yollara başvurma hakkımı şimdilik saklı tutuyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön