12 Ağustos 2013

TTNET Müşteri Hizmetleri Tarafından Yanlış Bilgilendirildim!

TTNET müşteri hizmetleri tarafından internet tarife fiyatı hakkında yanlış bilgilendirme yapıldı. Netlimitsiz'e 10 temmuzda geçtim ve 3 ağustosta güncel tarifeme döndüm. 30 temmuz da TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda bana net limitsiz paketi tarifeye ek ağustos ayında kullanılan günde 1 küsur TL olarak yansıyacak şekilde bilgilendirme yapıldı.

Ben ağustosun 3 üne kadar Netlimitsiz paketi kullandım. Ağustosun 4 ünde Net6 paketime geri döndüm ancak telefonuma gelen mesajda internet ağustos ayı kotamın bittiği şeklinde bilgilendirme mesajı geldi.

TTNET müşterisini yanılttığı sonucuna varmış bulunmaktayım. Bu yanlışın düzletilmesini ve tarafıma bilgilendirme yapılmasını istiyorum.

Muazzez 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön