01 Temmuz 2013

TTNET Müşteri Hizmetleri Tarafından Aranmak İstemiyorum!

TTNET müşteri hizmetleri tarafından aranmak istemiyorum. Kendilerine bunu defalarca belirtmeme, rica etmeme rağmen aramaktan vazgeçmiyorlar. Üstelik aradıkları kişi teyzem, ben de değilim. Zamanında aynı evde yaşadığımız için internet bağlantı başvuru formunda benim numaram verilmiş. Artık aynı evde de yaşamıyoruz, üstelik söz konusu olan internet bağlantısı kapatıldı. Buna rağmen bu ısrarın sebebini anlayabilmiş değilim.

Durumu açıkladığımda her seferinde not aldıklarını, bir daha aramayacaklarını belirtiyorlar. Açmadığımda daha da rahatsız edici bir şekilde arıyorlar. Her saniyenin benim için önemli olduğu yoğun bir hayatım var, bir daha müşteri hizmetleri tarafından rahatsız edilmek istemiyorum.

Dilek 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön