19 Mart 2015

TTNET Müşteri Hizmetleri Taahhüdü İle Online İşlem Merkezinde Verilen Bilgilendirmenin Kabul Edilmem

Kampanya taahhüdüm online işlem merkezinde kampanya bitiş tarihi 19.12.2014 kampanya indirimi bitiş tarihi 19.02.2015 görünürken faturada beyan edilen bu tarihe itibar edilmediğini ve indirimin uygulanmadığını gördüm. Müşteri hizmetleri ile görüşerek durumun düzeltilmesini aksi halde aboneliklerimin iptalini istedim. 16.02.2015'de telefonla görüştüğüm müşteri temsilcisi ikna ederek 24 ay taahhütlü telefon, internet ve Tivibu aboneliği başlattı. Toplam faturanın üst limitini belirtti ancak yeni gelen faturada hata düzeltilmediği gibi üstüne ikna edilerek başlatılan aboneliklerim için söylenenden fazla fatura geldi. Firma telefon ve işlem merkezindeki beyanlarının gereğini yapmıyor.

Nevzat 118 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Nevzat 19 Mart 2015

    Arayan müşteri temsilcisi Tivibu aboneliğinde yanlış bilgilendirme olduğunu, online işlem merkezindeki beyan ile ilgili de hata olabilir ama sözleşme bitiş tarihini esas alıyoruz demiştir. Online İşlem Merkezindeki bilgilere itimat etmeyelim mi? Müşteri temsilcisi ile telefonla taahhüt yaparken karşılıklı olarak verilen taahhüt, müşteri temsilcisi hatalı bilgi vermiş denilerek firma tarafından iptal edilebilir mı? Diğer taraftan telefonla taahhüt yapılırken üstüne basa basa eğer bu konuşmadaki taahhüt dışı bir uygulama olursa cayma hakkımı kullanarak aboneliklerimi iptal ettireceğimi tekrar tekrar söylememe rağmen müşteri temsilcisi eğer telefon ve internet aboneliğini iptal ettirirsem cayma ücreti alınacağını söylüyor. Telefondaki tüm görüşmeler karşılıklı taahhüt değilmidir? Böyle büyük bir firmanın eski bir müşterisine ücret bir tarafa yaptığı bu uygulamalar ne kadar etik düşünmeye başladım. Umut ediyorum ki yapılan hata düzeltilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön