29 Ocak 2014

TTNET Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermedi

7010855811 numaralı aboneniz olarak Mart Ayında başlayan şikayetlerim yarım yamalak giderilmiştir. Yaklaşık 10 aydır sağlıklı hizmet alamadığım kurumsal şirket olan TTNET memnuniyetsizliğimi ve internetimi kullanamadığımı bildirmeme rağmen 3 gündür internetimi çalışmamaktadır. Nedeni ise Temmuz Ayında Fiber internet alt yapısına geçiş ile birlikte 24 Mb.'e bilgimiz ve onayımız olmadan geçiş yapılmıştır.

Kurumun biz sağlamış olduğu modem max. 8 Mb. kaldırıyor olmasına rağmen, herhangi bir bilgi verilmeden sorunlu bir şekilde aylardır kullanıma devam edilmiştir. Düzeltilmesi için ise tekrar 8 MB.lik tarifeye geçiş olması gerekiyormuş. Bir türlü sorunum giderilmemiştir.

Mesut 51 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 30 Ocak 2014

    Tarafıma mail ulaşmamıştır, "[email protected]" Ayrıca Müşteri hizmetlerinize bırakmış olduğum şikayet kaydında istemiş olduğum bilgileri en kısa sürede belirtmiş olduğum mail adresine iletmenizi rica ederim,

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön