07 Şubat 2014

TTNET Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözemiyor!

1979 yılından bu yana belirtmiş olduğum telefon hattını kullanmaktayım 2008 yılından bu yana da TTNET abonesiyim daha önce hiç bir sorunum olmayan servis sağlayıcısı olan TTNET tarafından bağlantı hızım sürekli olarak düşürülmekte bağlantım sürekli olarak kesilmekte ve yeniden bağlanmaktadır.

Müşteri hizmetleri yetkilileri ile yaptığım bütün konuşmalar neticesinde bu sorun ile ilgili her hangi bir kalıcı çözüm sağlanamamıştır. 3 Haftadır yaptığım görüşmeler de hiç bir netice alamamış bulunmaktayım taahhütüm bulunduğundan dolayı aboneliğimi iptalde ettirememekteyim, haziran ayı sonunda taahhütüm bitecek, yapacağım ilk iş hattımı iptal ettirmek. Resimde dün 22:00 itibari ile hızım

Gür 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gür08 Şubat 2014

    Peki o zaman bir soru aklıma takılmıyor değil, lütfen bunuda cevaplayınız sevinirim benim bu güne kadar almam gerekip de alamadığım internet hizmetleri için, ödediğim veya ödeyeceğim farura veya faturalardan her hangi bir ücret düşüm söz konusu olacak mı ? !!!! Çünkü hak etmediğiniz bir ücretin karşılığını alıyorsunuz gibi bir algı oluşmakta kendi kanımca yanlışsam af ola düzeltiniz lütfen iyi çalışmalar.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön