17 Ocak 2014

TTNET Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözemiyor!

3 ocak 2014 te fiber internet için sözleşme imzaladık; 3 güne bağlarız dedikleri halde hala gelmediler, 14 gündür bekliyoruz evin içine kadar fiber optik altyapı döşeli sadece modemi kuracaklar defalarca aradık oyalayıp durdular abone olmadan mağduriyet yaşattılar, 14 günlük iş kaybımızın faturasını kime yükleyelim fiyaskonun bu kadarına pes diyoruz.

Edife 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Edife 21 Ocak 2014

    Şikayetvar.com a yazdım, ertesi gün sorun çözüldü.ve evde 10 dk.lik bir iş vardı.madem bu kadar basit bir işlem idi neden bu kadar bekledik.vicdanlarina havale ediyoruz..

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön