01 Ekim 2013

TTNET Müşteri Hizmetleri Size Dönüş Yapacağız Diyerek Başından Savıyor!

Muğla'dan Hakkari'ye nakil işlemi istedim, gelip yaptılar fakat ben sadece iki yada üç hafta kullanabildim interneti çünkü bağlantım gitti ve defalarca TTNET müşteri hizmetlerini aramama rağmen sadece size geri dönüş yapacağız deyip başlarından saldılar.

Ben yaklaşık iki ay internetimi kullanamadığım halde bana fatura çıkardılar. Ben bunu ödemek istemediğimi bildirdim lütfen gereğini yapın dedim fakat sürekli bir sonraki tarihe ertelediler ilgileneceğiz deyip kimse bana sorunumun çözümü hakkında dönmedi..

Şimdi gereğini sizin yapmanızı rica ediyorum.

Sedat 50 Okunma

Cevaplar

  • Sedat07 Ekim 2013

    en kısa zamanı artık merak edıyoum bu uc kelımenın anlamını mı bılmıyorum yoksa en kısa zaman dedıklerınde ben en uzun zamanı mı anlamalıyım ..

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön