12 Mart 2014

TTNET Müşteri Hizmetleri Paket Hakkında Yanlış Bilgi Verdi

23.02.2014'de 4440375 internet paketini sınırsız uzatmak isteğimi, bana en uygun fiyatın 2 yıllık 49 TL olgunu söyledi. Güvendim personelinize kabul etim. Fakat sisteminizden incelediğimde limitsizin 39 alabileceğimi gördüm çok üzüldüm.

Kurumunuz (iso) belgesi aldı, belge karşılığı bumu olmalıydı. Ben bu işin peşini asla bırakmayacağım. Tarife değişikliği için gittim kurumunuzdan bizzat yaptırdım (limitsiz 39) imiş illa kurmamı gitmeliyiz. Bu şekilde yapan memurunuzu o sistemde görmektesiniz. Bu değişiklikten gelen cezayı ödettirmeniz, veya (sistemden düşmenizi) istiyorum. Çıkacak cezayı asla kabul etmiyorum. Bu yanlış bilgi benim psikolojimi bozmuştur. Gerekirse hukuta hakkımı arayacağım.

Remzi 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön