19 Eylül 2014

TTNET Müşteri Hizmetleri Kendi İçinde Çelişiyor!

Son birkaç aydır şirket hattıma başka bir kullanıcının borç mesajları gelmektedir. Bundan dolayı rahatsız olmaktayım ve 4440375 no'lu TTNET müşteri hizmetlerini defalarca arayıp ilgili borcun bana ait olmadığı fakat mesajlarının bana geldiğini ve beni rahatsız ettiğini söylememe rağmen her seferinde ilgili telefon numarası güncellemesinin yapıldığı bilgisini alarak telefonu kapattım.

Bugün aynı mesajı tekrar aldım ve tekrar aradım. Bu sefer telefona çıkan bey bununla alakalı bir işlem yapamayacaklarını ve işimi gücümü bırakarak TTNET şubesine gidip başvurmamı istedi. Diğer aramalarımda beni kandırdılar mı yoksa bu bey mi kandırdı anlamadım. Aynı müşteri hizmetleri kendi içinde çelişiyor.

Bekir 529 Okunma

Cevaplar

  • Bekir'in Teşekkür Mesajı26 Eylül 2014

    TTNET 444 0 375 çağrı merkezinden PINAR hanım ilgilendi. Sorunumun çözüldüğünü ve güncellemenin yapıldığı bilgisini verdi. Ekim ayında belli olacak.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön