22 Mart 2013

Ttnet Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor!

Müşteri hizmetlerini bugün için en az 7-8 defa aradım. Dünde en az 12 den fazla aradım. Harcadığım dakikaları geçtim, Bayan sesi duymaktan gina geldi. Aynı şeyi tekrarlayıp durdular. Çözüme yönelik telkinde bulunmak yerine sadece ezberledikleri bir kaç cümleyi kullandılar. TTnet oraya sırf müşteri memnuniyeti için hoş sesli bayan alacağına gerçekten işten anlayan arkadaşlar alırsa daha yerinde olur. İşin enteresanı bağlantı problemimi bir bay arkadaş giderdi. 20 yi aşkın aramamda çıkan bayanların hiç biri problemi halledemezken içinden çıkan tek aramamdaki bay arkadaş halletiyse demekki ortada bir problem var. TTnet buna acil bir önlem almalı.

Mehmet 16 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön