02 Ekim 2013

TTNET Müşteri Hizmetleri Beni Günlerdir Uğraştırıyor!

13 Eylül tarihinde telefonsuz internet bağlantısı için başvurdum. Birkaç gün sonra modemimi ulaştırdılar ve bağlantısını yapmak için ekip yönlendireceklerini söylediler. Adresimi yanlış aldıkları için ekip başka bir adrese gitti ve dolayısıyla müracaatım iptal edildi!

TTNET'in 4440375 no'lu müşteri hizmetlerini tekrar müracaat için birkaç kez aramak zorunda kaldım ve her defasında beni konuyla ilgili yetkili birine yönlendireceklerini söylediler. Her görüşmemde 4-5 farklı kişiye aktarıldım ve hepsinde de ya bilgilerime ulaşılamadığı yada dönüş yapılacağı söylendi!

Kendilerinin sağlamaları gereken bir hizmet yüzünden 15 gündür peşlerinde koşuyorum ve hiçbir sonuç alamadım. Bu konuda acilen çözüm istiyorum.

Miray 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön