22 Nisan 2013

Ttnet Müşteri Hizmetleri Arayıp Rahatsız Ediyor!

Ttnet müşteri hizmetleri tarafından çeşitli sebeplerle sık sık aranıp rahatsız ediliyoruz. Müşteri hizmetlerine rahatsızlığımızı dile getirdik onlarda bir daha aramayacaklarını söylediler. Bir sürede aramadılar sağ olsunlar ama biriktirmişler galiba şimdi daha sık arıyorlar.

Cep telefonundan arıyorlar cevap vermiyorum hemen ev telefonundan arıyorlar. Bugün yine aradılar ttnet vitaminle ilgili bilgi vereceklermiş ilgilenmiyoruz diyorum hat sahibiyle görüşmem gerekiyor diyor hat annemin üzerine internet kullanıcısı benim diyorum lütfen aramayın ilgilenmiyoruz diyorum dalga geçer gibi hat sahibiyle görüşmek için daha sonra tekrar arayacağız diyor. Yok mu bir kurtuluş yolu ?

Onur 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön